Žebříček Hvězd, kteréjsem Hrál za Oba Real Madrid a Juventus

V roce 2017 UEFA Champions League finále bude vidět, Juventus a Real Madrid jít hlava-k-hlava s Juve doufal, že na konci běhu konečné porážky a reálnými cílem, aby se stala první straně udržet trofej v Champions League éry.

zatímco bohatá historie těchto dvou klubů znamená, že měli spoustu světových hvězd, nebylo mnoho příležitostí, kdy se hráči rozhodli reprezentovat oba týmy v různých fázích své kariéry.

samozřejmě, je tam jeden zejména to, kdo má obrovskou afinitu a užil obrovský úspěch pro oba kluby—bude na Real Madrid lavičce jako hlavní trenér ve finále—ale jak ten zbytek vyrovnat?

Tady máme zařadil 10 hráčů, nařídil především tím, že jejich špičkový výkon úrovně na jeden klub, ale také factoringu v tom, jak se jim dařilo v další trofeje vyhráli a jejich životnost na obě strany.

Clive Mason/Getty Images

Stále nám probíhá Robert Jarni, periferní obrázek v obou klubech ale talentovaný levostranný hráč, nicméně.

Chorvatský strávil pouze rok na obou stranách, v Realu Madrid si vedl o něco lépe-i když se stále častěji používá jako hráč sub nebo rotace.

On si užil úspěch v Itálii a Španělsku a byla součástí Juve straně, že vyhrál Serie A v roce 1995, ale krok k největší klub v každé lize nakonec ukázala jako příliš velký skok pro něj vyhrát pravidelné místo.

Nicolas Anelka

Gary M.v podstatě to byl případ Realu Madrid a Nicolase Anelky.

španělská strana utratila přes 20 milionů liber, aby přivedla tehdejšího mladíka do Santiaga Bernabeu, ale půl sezóny neskóroval a jeho první stávka v La Lize trvala až do února.

zavěšení v klubu zakončena kampaň v typickém stylu, a když se vrátil, aby pomohl Real vyhrát Champions League finále, on byl brzy na cestě z Madridu.

Anelčin Juventus v ročníku 2012/13 odehrál jen tři zápasy.

Emerson

PACO SERINELLI/Getty Images

Další je Emerson, Brazilský záložník, který mohl být mnohem více, ale zdálo se, narazil do zdi po přestupu z Juventusu do realu Madrid.

agresivní, all-akční centrál muž byl instrumentální v italské straně vyhrál back-to-back tituly Serie A v roce 2005 a ’06—, ale, bohužel, ne jako instrumentální za zápas-vybavení ukázala, a oba tyto tituly byly zrušeny ve skandálu Calciopoli.

Pak trenér Fabio Capello ho cení vysoce, a on následoval italský šéf na Santiago Bernabeu—ale záložník brzy spadl z prospěch.

Emerson vyhrál La Ligu, ale ne jako pravidelný startér, a trval jen jednu sezónu ve Španělsku.

Alvaro Morata

Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Ze sedmého na třetí, v spravedlnosti, je velmi, velmi malý oddělit některý z hráčů.

Každý byl zapojen v dobrém stran v různých fázích jejich kariéry a vyhrál spoustu trofejí, takže objednávání by mohl být zaměněn za odlišné vnímání nadcházejících pěti hráči—počínaje Alvaro Morata.

útočník bude pravděpodobně na lavičce Realu Madrid ve finále, ačkoli byl startérem—a střelcem-pro Juve v jejich finální ztrátě 2015 s Barcelonou.

Morata nebyl vždycky první-XI hráč v Juve, a rozhodně nebyl od té doby zpátky na Real, ale jeho úder sazba byla impozantní a jeho trofej trať mezi oběma kluby se skládá ze čtyř ligových titulů, čtyři domácí poháry a dva Champions League finále, jeden prohráli, jeden vyhráli.

zařadili jsme ho na dno hromady těchto podobných hráčů, protože od 24letého hráče je toho mnohem víc.

Gonzalo Higuain

FILIPPO MONTEFORTE/Getty Images

Další, je to člověk podepsal po Morata se tak v Juventusu: Gonzalo Higuain, €90 milionů útočník.

Jeho jediné sezóně v Juve tak daleko již přinesla liga-a-cup double, s více než 30 cílů podél cesty, ale je těžké ho dát výš, protože on možná není tak docela na absolutní výšky se mu podařilo minulý rok v Neapoli a v realu, byl to otáčení startéru.

přes sedm let a více než 100 gólů v klubu Bernabeu se Higuain připojil jako mladý útočník a nikdy se nestal nesporným startérem déle než sezónu nebo dvě.

tři kampaně přinesly méně než 15 gólů a nakonec byl uzurpován jeho opačným číslem v poslední den, Karim Benzema.

Michael Laudrup

Denis Doyle/Associated Press

Michael Laudrup byl překvapivě dobrý hráč, a v souvislosti s tím, jak dobří hráči byli v celé jejich kariéry, nejspíš by být dva nejvyšší v tomto seznamu.

ale jen v Juventusu a Realu Madrid mu čas a nekonzistence brání jít výš než číslo 5.

jeho první dvě sezóny v Itálii byly vynaloženy na půjčku, pak když Laudrup konečně získal místo, pouze dvě z jeho čtyř kampaní v boku mohly být skutečně označeny za úspěšné. Zranění ho připravilo o mnoho dalšího, zatímco v ligovém tažení 1987/88 nedal jediný gól.

jediný titul Serie A a Mezikontinentální Pohár byly jeho medaile s Juve, a zatímco on odešel na fenomenální kouzlo v Barceloně, jeho přesunu do realu Madrid o pět let později trvala jen dvě období.

tam získal další titul ve svém prvním ročníku a nadále byl považován za jednoho z nejlepších v La Lize,ale po 1995/96 odešel do Japonska.

ani jeden tým neměl Laudrup absolutní, dlouhodobé nejlepší, ačkoli Madrid viděl sezónu téměř vrcholného dánského génia.

Sami Khedira

Stuart Franklin/Getty Images

Sami Khedira bude součástí strojovny pro Juventus, blíží ke konci své druhé sezóně po přestupu z realu do Turín klubu—a on vyhrál Ligu Mistrů v roce 2014 s reálnými.

Poté, co byla oporou Los Blancos‘ XI pro několik sezón, zranění a nově příchozí tlačil Khedira se stanoví pořadí podle preference pro jeho konečné několik sezón ve Španělsku, ale stále přispěl strašně moc na jeden ligový titul, dva poháry a Club World Cup, stejně jako, že Evropské vítězství před třemi lety, který se vrátil do fitness jen pro čas začít.

V Juve, je to zaručený poprvé vybrat ve střední záložník, konzistentní umělec a držitel čtyř trofejí z jeho dvou let: dvakrát domácí double.

on, možná více než většina, bude mít důvod ukázat svým bývalým zaměstnavatelům, jak špatně ho nechali jít.

Luis del Sol

Čas, vrátit hodiny nyní 1960 a první španělský hráč reprezentovat Juventus: Luis del Sol.

hrál dva roky v Realu Madrid, Vyhrál La Ligu, Před (na čas) obrovským přesunem peněz kolem € 200,000 do Turína.

V nedávném rozhovoru s JAKO (ve španělštině) před finále, Del Sol se přiznal Skutečný představenstva potřeboval, aby ho prodat, protože klub byl krátký finančně, ale řekl mu, že se může vrátit kdykoliv, pokud se nechtěl usadit v Itálii.

stačí říct, že ano: osm let v Juve, získal dva ligové tituly a stal se kapitánem týmu. Je považován za legendu historie klubu-ale ve svém rozhovoru, rozhodl se pro Real Madrid, aby vyhrál finále, protože jsou španělští!

Fabio Cannavaro

Tullio Puglia/Getty Images

Blíže k současnosti, teď a Fabio Cannavaro bere druhé místo, s italskou centrum-zpět absolutní kolos v obraně po čase opustil Juve a připojil Madrid.

měl jen dvě sezony v Turíně, vyhrál titul v obou sezónách—jako Emerson, zrušena později v důsledku Calciopoli—ale to se shodoval s Itálií vyhrál v roce 2006 FIFA World Cup, přesun do realu Madrid a panovačný první titul-vyhrávat sezóny…a samozřejmě vyhrát Ballon d ‚ Or.

Pokud je soudě podle vrcholné formy hráče naším průvodcem, je těžké získat mnohem lepší, než být označen za nejlepší na světě.

Cannavaro získal v Madridu druhý ligový titul, než odešel po třech letech, když ho věk dohnal a forma rychle klesala.

Zinedine Zidane

DAMIEN MEYER/Getty Images

Vrchol hitparád, žádné otázky a žádné překvapení—Zinedine Zidane.

Pět let v Juventusu, pět let v realu Madrid, tři tituly ligy, osm menších šálků a jeden velmi zvláštní, velmi památný, UEFA finále Ligy Mistrů, v nichž vstřelil jeden z nejznámějších cílů všech dob—Zidane byl nejlepším na dobu.

Mezi jeho čas na dva kluby, vyhrál Ballon d ‚ Or jednou a FIFA Světový Hráč Roku třikrát, byl jmenován francouzským Hráčem Roku jednou s každý klub, vyhrál La Liga je Nejlepší Zahraniční Hráč ocenění…seznam pokračuje dál a dál.

a k tomu všemu vyhrál Světový pohár v roce 1998 a euro v roce 2000, oba s Juve.

Jeho dovednosti, dech beroucí schopnosti na míč, sklon k velkolepé cíle a jeho vize jako tvůrce hry učinil ho nemá obdoby v době a bezkonkurenční, protože jde o styl, grácií a elegancí na hřišti v jeho ochranná známka, uvolněný způsob, jak hrát s míčem.

Zinedine Zidane, hrdina v Juventusu, demi-bůh v realu Madrid, legenda z mistrovství světa jako hráč a nyní se snaží získat jeho druhé Ligy Mistrů jako hlavní trenér Los Blancos, v pouhých 16 měsíců na starosti.