2020 NASCAR Cup Series Pocono Závody Stránky

Denny Hamlin vyhraje druhé etapy historického NASCAR Cup dvojzápas: Denny Hamlin obrátila na Kevin Harvick se v neděli na Pocono Raceway. Pobyt venku na staré pneumatiky a budování vést, zatímco Harvick bojoval dopravní zpoždění v Pocono 350, Hamlin vyhrál druhý závod historických NASCAR Cup Series dvojzápas o 3.068 sekund po Harvick, couvací dokončovací pořadí dva jezdci o den dříve. Poprvé ve své historii NASCAR běžel dva pohárové události ve stejný víkend na stejné trati.(6-28-2020)

nedělní Paint Schemes

#11-Denny Hamlin vyhrál závod Pocono 350 NASCAR Cup Series v Pocono Raceway v neděli. Výhra je jeho 4. v roce, 6. vítězství v Poconu a 41.vítězství v kariéře.
#4-Harvick skončil 2. následuje #20-Jones, #9-Elliott, #10-Almirola, #21-DiBenedetto, #24-Byron, #14-Bowyer, #88-Bowman, a #19-Truex, Jr.
Hamlin prošel v konečném znění zelená vlajka zastávky v boxech jako vůdce, vedl závěrečné 14. kolo a vyhrál o 3 sekundy.
začátek závodu byl zpožděn o něco přes 30 minut kvůli blesku v oblasti těsně před startem. Déšť pak padl na kolo 5, což vedlo k červené vlajce téměř hodinu před závodem.
Pole sitter #37-Preece musel začít závod vzadu kvůli výměně motoru. Skončil 25.
etapu 1 vyhrál #1-Busch. Etapu 2 vyhrál #2-Keselowski.
došlo k 12 změnám vedení mezi 8 jezdci a 8 varováními pro 32 kol žluté vlajky.
průměrná rychlost závodu byla: 122.879 mph.
podrobnosti o závodě naleznete na adrese: výsledky závodu, pořadí bodů řidičů, pořadí bodů majitelů, kumulativní Zpráva,Zpráva o trestu.

závodní Rychlá fakta-Pocono:
Denny Hamlin získal 47 Výroční Pocono 350, jeho 41. vítězství v 520 Pohár, Série závodů.
Toto je jeho čtvrté vítězství a deváté umístění v top 10 v roce 2020.
Toto je jeho šesté vítězství a 19. místo v top 10 ve 29 závodech na Pocono Raceway.
Kevin Harvick (druhý) zveřejnil své 19. místo v top 10 v 39 závodech na Pocono Raceway. Je to jeho 11. top 10 skončit v roce 2020.
Erik Jones (třetí) zveřejnil své šesté top-10 v sedmi závodech na Pocono Raceway.
Cole Custer (17.) byl nejvýše zakončujícím nováčkem.
Kevin Harvick vede bodové pořadí o 52 bodů nad Ryanem Blaneym.

20) #17-Chris Buescher, 298, -283
naleznete Ovladače, Body, Pořadí a Majitelé Bodů Pořadí.

auta dozadu: #00-Houff (záložní vůz), #20-Jones (záložní vůz), #8-Reddick (záložní vůz), #88-Bowman (záložní vůz), #22-Logano (záložní vůz),#9-Elliott (přenos změna), #78-McLeod (přenos změna), #24-Byron(změna motoru), #37-Preece (změna motoru)

Pit Stánku Výběrů: Výběry z pit stánky pro Pocono 350 NASCAR Cup Series závod v Pocono Raceway byly provedeny.
vítěz sobotního závodu č. 4-Harvick si vybral boxový stánek 2.
sobotní druhé místo finišer, # 11-Hamlin obsadil 31 stánek, s otvorem před ním.
výběr byl založen na sobotním pořadí závodu.
Zobrazit všechny pit volby na Pit stánku grafu.(6-28-2020)

#37-Ryan Preece odstartuje z pole pro závod Pocono 350 NASCAR Cup Series v Pocono Raceway v neděli.
#3-Dillon začne druhý, následovaný #1-Busch, #47-Stenhouse Jr., #41-Custer, #6-Newman, #24-Byron, #21-DiBenedetto, #12-Blaney, a #42-Kenseth.
sestava byla stanovena na základě sobotního cíle závodu. Vrchol 20 finišery byly obráceny. Všichni ostatní řidiči začínají ve své cílové poloze.
Podívejte se na kompletní startovní sestavu Pocono Organics 350.(6-27-2020)

v neděli Posádka Seznamy,

Kevin Harvick má vypnutý Denny Hamlin pro první Pocono vyhrát: Těží z dvě-pneumatiky pit stop s 36 kol levá, Kevin Harvick se odrazil nabíjení Denny Hamlin nad konečným zelená-flag run vyhrát poprvé v Pocono Raceway. Harvick překročil cílovou čáru v sobotním Pocono Organics 325 .761 sekund před Hamlina se po jeho třetím vítězství v sezóně – vázání Hamlin pro NASCAR Cup Series vést – a 52 jeho kariéry., 12., nejvíce all-time.(6-27-2020)

sobotní Paint Schemes

#4-Kevin Harvick vyhrál závod Pocono Organics 325 NASCAR Cup Series na Pocono Raceway v sobotu. Výhra je jeho 3. v roce, 1. vítězství v Poconu a 52.vítězství v kariéře.
#11-Hamlin skončil 2. následuje pole sitter #10-Almirola, #95-Bell, #18-Busch, #19-Truex, Jr., #14-Bowyer, #34-McDowell, #2-Keselowski, a #17-Buescher.
Harvick se poprvé ujal vedení se 17 koly a nikdy neztratil vedení.
závod začal téměř o hodinu později poté, co byl zpožděn deštěm.
etapu 1 vyhrál #22-Logano. Etapa 2 vyhrál #10-Almirola.
došlo k 10 změnám vedení mezi 8 řidiči a 6 varováními pro 21 kol žluté vlajky.
průměrná rychlost závodu byla: 134,467 km / h.
podrobnosti o závodě naleznete na adrese: výsledky závodu, pořadí bodů řidiče, pořadí bodů vlastníka, kumulativní Zpráva, Zpráva o trestu.

Závod Rychlá Fakta – Pocono:
Kevin Harvick vyhrál 39. ročník Pocono Organics 325 v partnerství s Rodale Institute, jeho 52. vítězství v 696 Pohár, Série závodů.
Toto je jeho třetí vítězství a 11.top-10 v roce 2020.
Toto je jeho první vítězství a 19 top-10 úprava v 39 závodech v Pocono Raceway.
Denny Hamlin (druhý) obsadil 19. místo v top 10 ve 29 závodech na Pocono Raceway. Je to jeho deváté místo v top10 v roce 2020.
Aric Almirola (třetí) zveřejnil své třetí top-10 v 16 závodech na Pocono Raceway.
Christopher Bell (čtvrtý) byl nejvýše zakončujícím nováčkem.
Kevin Harvick vede bodové pořadí o 29 bodů nad Ryanem Blaneym.

20) #47-Ricky Stenhouse Jr., 283, -251

Auta na zadní sobota: #15-Poole (nepodařilo pre-race kontrolu dvakrát), #7-Bilicki (neschválené úpravy)

v sobotu Posádka Seznamy,

Pit Stánku Výběry: výběr z pit stánky pro Pocono Organics 325 NASCAR Cup Series závod v Pocono Racewa byly provedeny.
vítěz Talladega # 12-Blaney si vybral boxový stánek 1.
Talladega druhé místo finišer # 47-Stenhouse obsadil 19. stánek, s otvorem před ním.
Zobrazit všechny pit volby na Pit stánku grafu.(6-24-2020)

#10-Almirola začne z pólu pro závod Pocono Organics 325 NASCAR Cup Series na Pocono Raceway. #12-Blaney začne druhý, následovaný #11-Hamlin, #18-Busch, #9-Elliott, #22-Logano, #1-Busch, #2-Keselowski, #4-Harvick a #88-Bowman.
sestava byla nastavena náhodným losováním na základě bodů vlastníka.
Podívejte se na kompletní startovní sestavu Pocono Organics 325.(6-25-2020)

Pneumatiky Goodyear Poznámky

Vstupní Seznamy pro Pocono Organics 325 a Pocono 350 NASCAR Cup Series závod na Pocono Raceway jsou zveřejněny, 40 týmy/jezdci jsou uvedeny.
stejné ovladače jsou zapsány pro oba závody: #7-Bilicki, #27-Yeley, #51-Gase, #53-Smithley, #66-Hill, #77-Davison, #78-McLeod.
vzhledem k tomu, že je zadáno 40 aut, budou všichni řidiči závodit.
Podívejte se na úplné seznamy vstupů: seznam sobotních vstupů, seznam nedělních vstupů.

některé logistické poznámky o víkendu Pocono doubleheader:

• týmy budou používat stejné auto oba dny. Pokud tým musí jít na neděli do záložního vozu, začne na tento závod vzadu.
  • sestava pro sobotní závod je stanovena na základě náhodného losování podle bodů vlastníka (stejně jako předchozí závody byly letos).
  • sobotní boxové stánky jsou založeny na cíli závodu Talladega.
  • nedělní boxové stánky jsou založeny na sobotním cíli závodu.
  • nedělní sestava vychází ze sobotního cíle závodu. Prvních 20 jezdců v sobotu bude obráceno na nedělní start. Jezdci, kteří v sobotu skončí 21: 40, začínají v této pozici na neděli.