je čas, aby NFL zrušila dvouminutové varování?

Detroit Lions právě zablokovali pramici a zdálo se, že v neděli odpoledne podnikají proti New York Giants ve hře s velkými následky play-off. Nejprve se však NFL a Fox network musely postarat o své podnikání a, jak všichni dobře vědí, liga a sítě přicházejí před týmy a fanoušky.

Brandon Copeland dal Lvům dobrou pozici v poli tím, že se dostal do cesty Brad Wing punt. Ve druhé čtvrtině se ale odehrála jedna minuta a 53 sekund a – jak už je pravidlem nejméně 74 let-byla hra na dvouminutové varování zastavena.

Takže spíše než Lvi – koncové v době, 10-3 – okamžitě přičemž pole a snaží se vydělávat na velkou hru, stáli kolem, zatímco hra byla zastavena v jeho stopách za 2 min 15sec a zároveň ne méně než čtyři reklamy vysílal na Foxu.

po zvednutí prvního dolů ve své druhé hře se lvi zastavili a museli puntovat. Giants při svém vítězství 17: 6 hráli tvrdou obranu, takže si zaslouží uznání. Ale zajímalo by vás, jestli to držení mohlo skončit jinak, kdyby Detroit mohl využít rychlejší výhodu.

NFL byla hledají způsoby, jak zrychlit hry, aby pověsit na klesající televizním divákům, a zdá se, jako kdyby dvě minuty mohlo být, nebo by měly být obětí. V žádném případě, NFL říká.

nápady na zlepšení tempa hry jsou vždy studovány ligou, mluvčí NFL řekl Guardianu, včetně „herních prvků“, jako je dvouminutové varování. Neexistuje však formální návrh na vyloučení dvouminutového varování z pravidel, i když je zastaralé a zcela zbytečné-pokud nechcete prodávat auta, šperky nebo chytré telefony.

hra Giants-Lions byla dokončena v spiffy 2hr 51min v neděli, takže to nebylo, jako by se hra táhla. Samozřejmě, kvůli běžícím hodinám nebylo v žádné hře více než 15 minut skutečné „akce“.

vysoké školy a střední školy přežívají bez dvouminutového varování-tak proč ne NFL? Když si uvědomíte, pravidla původu, je s podivem, jak varování vyrobené do roku 1970.

Podle Jon Kendlem na Pro Football Hall of Fame Canton, Ohio, dvě minuty byl v NFL pravidel od roku 1949, i když pravidla byla přidána v roce 1942, že rozhodčí musí oznámit rozhodčímu, když dvě minuty zůstávají v každé polovině. Profesionální fotbalové hry byly původně dvě 45minutové poloviny a 15minutový poločas. Výsledkové tabule na přelomu 20. století zřídka, jestli někdy, zahrnuty herní hodiny. Čas byl udržován na hřišti a pravidla stanovila, že rozhodčí oznámí kapitány obou týmů, pokud v každé polovině nezůstane více než 10 minut a ne méně než pět minut.

„Díky zvýšené zranění zastavit hodiny do dvou minut každého poločasu, liga provedena změna pravidel v roce 1939,“ Kendlem řekl Guardianu. „Během posledních dvou minut druhé půle, další čas výstupy týmem po jejich třetí právní oddechový čas není povolen, pokud je pro určený zraněný hráč, který má být odstraněn. Čtvrtý časový limit za těchto podmínek není penalizován, ale poté jsou považovány za nadměrné časové limity a budou penalizovány.“

Herní hodiny začalo být přidány do tabulky výsledků v roce 1930, ale „oficiální“ čas i nadále být pořád na hřišti. Hry byly zkráceny na 60 minut, v roce 1906, ale není divu, že je i nadále načasování nesrovnalosti, zejména v úzce napadené hry.

„Časomíra může být velmi shoda okolností, ve 20. letech,“ Dan Daly, veterán Washington sportovní spisovatel, který provozuje fotbalové historie webových stránkách, Profootballdaly.com, řekl Guardianu. „Někdy, pokud by skóre bylo obzvláště jednostranné, rozhodčí by nechal hodiny běžet, aby se hra skončila.

“ najdete dokonce box skóre říká čtvrtiny byly jen 12 nebo 10 minut. To bylo obvykle po předchozí dohodě. Týmy mohly chtít hrát kratší hru, protože měly vlak chytit nebo hráli vícekrát ve stejném týdnu nebo měli spoustu zranění. Nebo možná počasí nebo velikost davu byla jen mizerná. V každém případě byla 60minutová hra stěží vytesána do kamene.“

Daly se říká, že tam bylo hodně kontroverze za starých časů po hry, které možná skončilo příliš náhle pro tým, který byl trailing: „Týmy by být na goalline, myslet si, že měl dost času, aby se spustit hru, a rozhodčí by střílet ze své pistole a říká:,, konec Hry. Varování bylo jedním ze způsobů, jak udržet týmy informované, že konec je blízko. Kapitáni se také mohli zeptat, kolik času zbývá, ale na to byly stanoveny limity. Třikrát, možná, půl?“

o to se postaralo dvouminutové varování. NFL není dojná kráva, to je dnes, takže dvě minuty také představuje šanci na ligu na příchod televize do práce další „pod“ reklam do vysílání.

po dobu asi 50 let byl čas zobrazený na hodinách výsledkové tabulky považován za „oficiální“, i když vedlejší soudce pokračuje v „zálohování oficiálního operátora hodin“, říká NFL tím, že si udržuje čas sám. Občas, obsluha hodin je stále instruována, aby provedla úpravu posádkou na poli po chaotické hře.

technologie jistě prošla dlouhou cestu, ale dvouminutové varování se drží jako zatuchlá stará kožená přilba v tašce na vybavení, zastaralá a nechtěná.

druhý dvě minuty na nedělní Giants-Lions hru následoval Dominque Rodgers-Cromartie zachycení v koncové zóně z Detroitu quarterback Matt Stafford – účinně zabíjet šanci Lvů měl na hru-vyhrávat rally.

“ a obři jdou na 10-4!“Joe Buck řekl na Fox.

ale hra byla pozastavena, takže další „lusk“ s dalšími šesti reklamami mohl běžet, pro všechno od pojištění po žvýkačky. Tak, v podstatě, smyslem tohoto dvouminutového varování bylo dát deštěm nasáklým fanouškům na stadionu MetLife vědět, že jejich jásot již není potřeba, a mohli jít domů,pokud to už nevěděli.