2020 NASCAR Cup Series Pocono races Page

Denny Hamlin wygrywa drugi etap historycznego doubleheader NASCAR Cup: Denny Hamlin odwrócił się od Kevina Harvicka w niedzielę na torze Pocono Raceway. Utrzymując się na starych oponach i budując przewagę podczas gdy Harvick walczył z korkami pod koniec Pocono 350, Hamlin wygrał drugi wyścig historycznej serii NASCAR Cup Series doubleheader o 3,068 sekundy nad Harvickiem, odwracając kolejność dwóch kierowców sprzed dnia. Po raz pierwszy w historii NASCAR wystartował w dwóch imprezach pucharowych w ten sam weekend na tym samym torze.(6-28-2020)

Sunday paint Schemes

#11-Denny Hamlin wygrał wyścig Pocono 350 NASCAR Cup Series na torze Pocono Raceway w niedzielę. Wygrana jest jego 4th W roku, 6th zwycięstwo w Pocono i 41st zwycięstwo w karierze.
#4-Harvick zajął drugie miejsce, a następnie #20-Jones, #9-Elliott, #10-Almirola, #21-DiBenedetto, #24-Byron, #14-Bowyer, #88-Bowman i #19-Truex, Jr.
Hamlin przejechał Ostatnie pit-stopy green flag jako lider, poprowadził ostatnie 14 okrążeń i wygrał o 3 sekundy.
początek wyścigu został opóźniony o nieco ponad 30 minut z powodu błyskawicy w okolicy tuż przed startem. Na piątym okrążeniu spadł deszcz, co doprowadziło do czerwonej flagi na prawie godzinę przed wznowieniem wyścigu.
Polak #37-Preece musiał wystartować z tyłu z powodu zmiany silnika. Zajął 25.
Etap 1 wygrał #1-Busch. Etap 2 wygrał #2-Keselowski.
doszło do 12 zmian na prowadzeniu wśród 8 kierowców i 8 ostrzeżeń na 32 okrążeniach z żółtą flagą.
średnia prędkość wyścigu wynosiła: 122 879 km / h .
Zobacz szczegóły wyścigu na stronie: Wyniki wyścigu, ranking punktów kierowców, ranking punktów właścicieli, raport zbiorczy, raport karny.

Race Fast Facts-Pocono:
Denny Hamlin wygrał 47.doroczne Pocono 350, swoje 41. zwycięstwo w 520 wyścigach Cup Series.
to jego czwarte zwycięstwo i dziewiąty finał top-10 w 2020 roku.
to jego szóste zwycięstwo i dziewiętnaste miejsce w czołowej dziesiątce w 29 wyścigach na torze Pocono Raceway.
Kevin Harvick (drugi) zajął 19.miejsce w czołowej dziesiątce w 39 wyścigach na torze Pocono Raceway. Jest to jego 11. finał top 10 w 2020 roku.
Erik Jones (trzeci) zajął szóste miejsce w pierwszej dziesiątce w siedmiu wyścigach na torze Pocono Raceway.
Cole Custer (17.) był najwyżej wykończonym debiutantem.
Kevin Harvick prowadzi w klasyfikacji punktowej o 52 punkty nad Ryanem Blaneyem.

20) #17-Chris Buescher, 298, -283
Zobacz ranking punktów kierowców i ranking punktów właścicieli.

samochody na tyły: #00-Houff (samochód zapasowy), #20-Jones (samochód zapasowy), #8-Reddick (samochód zapasowy), #88-Bowman (samochód zapasowy), #22-Logano (samochód zapasowy),#9-Elliott (zmiana skrzyni biegów), #78-McLeod (zmiana skrzyni biegów), #24-Byron(zmiana silnika), #37-Preece (zmiana silnika)

wybór Pit straganów dla Pocono 350 NASCAR Cup Series wyścigi na Pocono Raceway zostały wykonane.
zwycięzca sobotniego wyścigu #4-Harvick wybrał pit stragan 2.
sobotni finiszer drugiego miejsca, #11-Hamlin zajął 31 miejsce, z otwarciem przed nim.
selekcje opierały się na kolejności końcowej sobotniego wyścigu.
Zobacz wszystkie pit choices on Pit Stragan chart .(6-28-2020)

#37-Ryan Preece wystartuje w niedzielnym wyścigu Pocono 350 NASCAR Cup Series na torze Pocono Raceway.
#3-Dillon rozpocznie drugi, a następnie #1-Busch, #47-Stenhouse, Jr., #41-Custer, #6-Newman, #24-Byron, #21-DiBenedetto, #12-Blaney i #42-Kenseth.
skład został ustalony na podstawie sobotniego mety wyścigu. 20 najlepszych zawodników zostało odwróconych. Wszyscy pozostali kierowcy startują na pozycji końcowej.
Zobacz kompletny skład startowy Pocono Organics 350 .(6-27-2020)

Sunday Crew Rosters

Kevin Harvick powstrzymuje Denny 'ego Hamlina za pierwszą wygraną Pocono: korzystając z postoju na dwóch Oponach, z 36 okrążeniami do końca, Kevin Harvick powstrzymał Denny’ ego Hamlina za ostatni bieg z zieloną flagą, aby wygrać po raz pierwszy na torze Pocono Raceway. Harvick przekroczył linię mety w sobotnim Pocono Organics 325 .761 sekund przewagi nad Hamlinem i trzecie zwycięstwo w sezonie – 52. w karierze, 12.w historii.(6-27-2020)

Saturday paint Schemes

#4-Kevin Harvick wygrał wyścig Pocono Organics 325 NASCAR Cup Series na torze Pocono Raceway w sobotę. Wygrana jest jego 3rd W roku, 1st wygrana w Pocono i 52nd wygrana w karierze.
#11-Hamlin zajął 2.miejsce, a następnie pole sitter #10-Almirola, #95-Bell, #18-Busch, #19-Truex, Jr., #14-Bowyer, #34-McDowell, #2-Keselowski i #17-Buescher.
Harvick po raz pierwszy objął prowadzenie z 17 okrążeniami i nigdy nie stracił prowadzenia.
wyścig rozpoczął się prawie godzinę później po tym, jak został opóźniony przez deszcz.
Etap 1 wygrał #22-Logano. Etap 2 wygrał #10-Almirola.
średnia prędkość wyścigu wynosiła: 134 467 km / h .
Zobacz szczegóły wyścigu na stronie: Wyniki wyścigu, ranking punktów kierowcy, ranking punktów właściciela, raport zbiorczy, raport karny.

Race Fast Facts – Pocono:
Kevin Harvick wygrał 39.doroczne Pocono Organics 325 we współpracy z Rodale Institute, swoje 52. zwycięstwo w 696 wyścigach Cup Series.
to jego trzecie zwycięstwo i jedenaste miejsce w top-10 w 2020 roku.
to jego pierwsze zwycięstwo i 19 miejsce w czołowej dziesiątce w 39 wyścigach na torze Pocono Raceway.
Denny Hamlin (drugi) zajął 19.miejsce w czołowej dziesiątce w 29 wyścigach na torze Pocono Raceway. Jest to jego dziewiąty finał top10 w 2020 roku.
Aric Almirola (trzeci) w 16 wyścigach na torze Pocono Raceway zajął trzecie miejsce w czołowej dziesiątce.
Christopher Bell (czwarty) był najwyżej sklasyfikowanym debiutantem.
Kevin Harvick prowadzi w klasyfikacji punktowej o 29 punktów nad Ryanem Blaneyem.