Anglia 18-7 Irlandia: Defensive masterclass seals Autumn Nations Cup win

Jonny May zaliczył dwie sensacyjne próby w pierwszej połowie dla Anglii, ponieważ po raz kolejny okazały się zbyt mocne dla Irlandii

Jonny May zaliczył dwie sensacyjne próby w pierwszej połowie dla Anglii, ponieważ ponownie okazały się zbyt mocne dla Irlandii

mistrz defensywy i genialne wykończenie Jonny ’ ego may pomogły Anglii pokonać fatalną Irlandię 18: 7 w jałowym Twickenham w jesiennym Pucharze Narodów.

niezależnie od tego, czy na linii, w przerwie, czy w ogóle, obrona Anglii była zbyt silna dla Irlandii, ponieważ wielokrotnie wymuszała błędy i obroty od Gości.

Wing może mieć dwie próby w okresie otwarcia, a skipper Owen Farrell dodał dwie kary i nawrócenie w zwycięstwie, co utrzymuje Anglię na szczycie grupy A.

• Jones: Anglia zdominowała fizycznie
  • ranking zawodników z Anglii: Pack i Defensor wyróżniają się

Irlandia, która zdobyła późne pocieszenie za pomocą Jacoba Stockdale ’ a, miała wiele wizyt w Anglii 22, ale ich linia wielokrotnie zawodziła, podczas gdy byli zdecydowanie – i krytycznie – drugi-najlepszy w załamaniu i w obszarze kontaktu.

FT na Twickenham i wygrywamy!💪
dwie próby z @J0nnyMay wystarczy, aby zobaczyć nas obok Irlandii w naszym drugim Quilter International w ramach jesiennego Pucharu Narodów. # ENGvIRE #QuilterInternational # AutumnNationsCup Fot.twitter.21 listopada 2020 r. w Anglii Rugby (@EnglandRugby) odbędzie się 10. edycja turnieju rugby league, który odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2020 r. w Warszawie. Lineout i podział okazały się kluczowymi polami bitwy w sobotnim teście, a Irlandia była druga ze znaczną przewagą w obu tych testach

Lineout i podział okazały się kluczowymi polami bitwy w sobotnim teście, a Irlandia była druga ze znaczną przewagą w obu tych testach

kopnięcie okazało się kolejnością dnia w pierwszych wymianach, ponieważ obie strony zaangażowały się w walkę. taktyczna walka z butem. Irlandia rozpoczęła się obiecująco, gdy Keith Earls zdobył wysoką piłkę, ale gdy był dobrze umieszczony na szczycie 22. kolejki Anglii, Ross Byrne oddał słabe kopnięcie z ręki do uścisku Elliota Daly ’ ego, łagodząc wszelką presję.

pierwszy rzut karny przypadł Anglii na osiem minut, co pozwoliło im wejść do połowy Irlandii po raz pierwszy, ale szybka kara BEN Youngsa w następnym okresie ataku pozwoliła im ominąć pierwszą okazję do kopnięcia na punkty.

Back-to-back błędy Irlandii zaprosił Anglię z powrotem do ich połowy wkrótce jednak, jak Ronan Kelleher Krzywy rzut lineout na połowie, Earls knock on po uderzeniu kranu w jego własnej połowie i Anglii Scrum kary umieścić pod ogromną presją podopiecznych Andy ’ ego Farrella.

kolejny rzut karny przeciwko Irlandii – tym razem na maul – zaowocował pięciometrową linią Anglii, z której nadeszła pierwsza próba testu. Chociaż piłka została rozlana w maul, dobrze wykonane Farrell cross-field kick na przewadze karnej piła może wzrosnąć znakomicie powyżej Hugo Keenan zdobyć na 17 minut.

maj znakomicie spisał się na wieży nad Hugo Keenanem w powietrzu podczas otwarcia try

Anglia świętuj otwarcie maja spróbuj na opuszczonym Twickenham's opening try at a deserted Twickenham
Anglia świętuj otwarcie maja spróbuj na opuszczonym Twickenham

ponownie na skrzydle James Lowe Anglii dał Irlandii lineout w domu strony 22 i duże otwarcie, ale kolejny Kelleher lineout mis-throw faktycznie skutkuje drugim wynikiem Anglii.

Anglia kontratakowała od 22 do maja, która pokazała świetne tempo i nieuchwytność, aby przebić się przez Centrum Chrisa Farrella, kopnąć dwa razy, fenomenalnie wyprzedzić Jamisona Gibsona-Park (i wszystkich innych) i nurkować zaledwie pięć minut po pierwszej próbie.

druga próba Majowa była rewelacyjnym wysiłkiem, który rozpoczął się w jego własnym 22's second try was a sensational effort which started from within his own 22
druga próba Majowa była rewelacyjnym wysiłkiem, który rozpoczął się w jego własnym 22

Irlandia w dalszym ciągu udowadniała swój upadek, gdyż trzy kolejne zachęcające ataki w ramach 22.

pięciometrowa linia Irlandzka została utracona, gdy Maro Itoje podniósł się, aby fachowo ukraść piłkę Jamesowi Ryanowi, zanim Earls zbliżył się do zdobycia bramki cztery minuty później, gdy przeskoczył, aby dostać się w centymetry od linii próbnej, tylko dla Billy ’ ego Vunipoli, aby następnie wygrać ogromne obroty, aby stłumić Irlandzki atak.

trzy minuty później Anglia powtórzyła ten trik, gdy Gibson-Park podjął złą decyzję, by strzelić w pojedynkę, a Tom Curry wyprzedził piłkę, by wygrać decyzję.

pięć minut od końca połowy Irlandczycy zdobyli decydujące obroty głęboko w swojej połowie, ponieważ Peter O ’ Mahony zdołał pokonać Anglika, aby zmusić piłkę do zagrania.

Irlandia przeżyła przegląd TMO wkrótce po ewentualnej próbie sama Underhilla, kiedy rozebrał Gibson-Park na szczycie irlandzkiej linii próbnej, ale zrobił to nielegalnie, grając scrum-half wokół szyi.

Sam Underhill myślał, że może był na trzeciej próbie pierwszej połowy w Anglii, ale zrobił to nielegalnie

Sam Underhill myślał, że mógł być na trzeciej próbie pierwszej połowy w Anglii, ale zrobił to nielegalnie

Farrell nie popełnił błędu, rozciągając prowadzenie Anglii poza dwa punkty.

kolejny rzut karny Farrella w 52.minucie, po tym jak Irlandczyk Ryan zszedł z boiska we własnej połowie, przewaga Anglii sięgnęła nie do pokonania 18: 0.

dwie kary Owena Farrella na początku drugiej połowy zabiły Test jako konkurs's two penalties early into the second half killed the Test as a contest

dwie kary Owena Farrella na początku drugiej połowy zabiły Test jako konkurs

tuż po godzinie, Irlandia przepuściła kolejną pięciometrową szansę na wyjście z linii, ponieważ po napędzie maulowym udał się na pokład, kilka faz posiadania ujrzało zdecydowaną obronę Anglii, zanim itoje wytworzyło bezcenny obrót po awarii.

z 12 minutami do końca, Irlandia naprawdę powinna była przełamać angielską linię obrony, gdy środkowy Farrell przyłożył się do rzutu Byrne ’ a grubbera na przewadze karnej, ale zdumiewająca obrona z przeciwnego numeru Henry Slade utrzymała go w bramce.

raz po raz, Anglia odparła ataki Irlandii z krytycznym załamaniem kradnie

w kolejnej fazie rozgrywek Irlandczycy ponownie wylali piłkę z pięciometrowej linii, a zastępujący BEN Earl wygrał rzut karny.

zastąpienie Stockdale 'a w końcu zarejestrowało Irlandię na tablicy wyników późno, z mocnym zakończeniem łuku po sprytnym chipie Billy’ ego Burnsa.

Jacob Stockdale przeszedł próbę późnej Irlandii, upewniając się, że goście nie byli zerowani

być może słusznie, konkurs zakończył się kolejnym błędem w lineoucie Irlandii – ich szóstym w sumie – jako zastępczy Rob Herring.

w przyszłym tygodniu Anglia zmierzy się z Walią w Llanelli.Irlandia zaprasza Gruzję na stadion Aviva w Dublinie.

Reaction

1:01
Eddie Jones mówi, że jego strona z Anglii kontrolowała grę w wygranym meczu z Irlandią i chwalił się na double try scorer May

1:03
trener Irlandii Andy Farrell mówi, że porażka z Anglią była doświadczeniem uczenia się i że obie strony są w tej chwili na różnych podróżach