czy to już czas, żeby NFL pozbyło się dwuminutowego Ostrzeżenia?

Detroit Lions właśnie zablokowali rzut.w niedzielne popołudnie w meczu z New York Giants zagrali Ale najpierw NFL i Fox network musiały zająć się swoimi sprawami, a jak wszyscy dobrze wiedzą, Liga I sieci są przed drużynami i fanami.

Brandon Copeland dał Lions dobrą pozycję w polu, stając na drodze Brad Wing punt. Do gry doszło jednak z minutą i 53 sekundami do końca drugiej kwarty i – zgodnie z regułą od co najmniej 74 lat-mecz został przerwany na dwuminutowe Ostrzeżenie.

więc zamiast Lwy-trailing w tym czasie, 10-3-natychmiast biorąc pole i starając się wykorzystać wielką grę, stali wokół, podczas gdy gra została zatrzymana w jego utworów na 2min 15sec, podczas gdy nie mniej niż cztery reklamy wyemitowane na Fox.

Po zdobyciu pierwszego dołka w drugiej grze, Lwy zwlekały i musiały puntować. Giganci zagrali twardą obronę w zwycięstwie 17-6, więc zasługują na uznanie. Ale zastanawiasz się, czy to opętanie mogło skończyć się inaczej, gdyby Detroit mogło szybciej to wykorzystać.

NFL szuka sposobów na przyspieszenie gry, aby utrzymać malejącą widownię telewizyjną. wydaje się, że dwuminutowe ostrzeżenie może być, lub powinno być ofiarą. Nie ma mowy, mówi NFL.

pomysły na poprawę tempa gry są zawsze badane przez Ligę, rzecznik NFL powiedział Guardianowi, w tym „elementy w grze”, takie jak dwuminutowe Ostrzeżenie. Ale nie było formalnej propozycji wyeliminowania dwuminutowego ostrzeżenia z przepisów, mimo że jest przestarzałe i zupełnie niepotrzebne – chyba że chcesz sprzedawać samochody, biżuterię lub smartfony.

mecz Giants-Lions zakończył się w niedzielę w spiffy 2h 51min, więc nie było tak, jakby gra przeciągała się. Oczywiście, ze względu na działający zegar, nie było więcej niż 15 minut prawdziwej „akcji” w każdej grze.

uczelnie i Licea przetrwają bez dwuminutowego Ostrzeżenia-dlaczego więc nie NFL? Jeśli wziąć pod uwagę pochodzenie reguły, to zastanawiam się, jak Ostrzeżenie stało się w 1970 roku.

według Jona Kendle ’ A Z Pro Football Hall of Fame w Canton, Ohio, dwuminutowe Ostrzeżenie było w Podręczniku Zasad NFL od 1949 roku, chociaż w 1942 roku dodano zasadę, że sędzia musi powiadomić sędziego, gdy dwie minuty pozostają w każdej połowie. Mecze Pro football były pierwotnie dwie 45-minutowe połowy i 15-minutowe przerwy. Tablice wyników na przełomie XX i XX wieku rzadko, jeśli w ogóle, zawierały Zegary gry. Czas był utrzymywany na boisku, a Zasady przewidywały, że sędzia powiadomi kapitanów obu drużyn, gdy w każdej połowie pozostało nie więcej niż 10 minut i nie mniej niż pięć minut.

„ze względu na zwiększone obrażenia, aby zatrzymać zegar w ciągu dwóch minut każdej połowy, Liga dokonała zmiany przepisów w 1939 roku”, powiedział Kendle Guardian. „W ciągu ostatnich dwóch minut drugiej połowy, dodatkowe przerwy czasowe przez zespół po ich trzecim legalnym czasie przerwy nie są dozwolone, chyba że jest to dla wyznaczonego kontuzjowanego gracza, który ma zostać usunięty. Czwarty czas w tych warunkach nie jest karany, ale potem są one traktowane jako nadmiar czasu i będą karane.”

Zegary gry zaczęły być dodawane do tablic wyników w latach 30., ale” oficjalny ” czas nadal był utrzymywany na boisku. Mecze zostały skrócone do 60 minut w 1906 roku, ale nic dziwnego, że nadal występowały rozbieżności w czasie, zwłaszcza podczas ściśle spornych meczów.

Profootballdaly.com-powiedział Strażnik. „Czasami, jeśli wynik był szczególnie jednostronny, sędzia po prostu pozwalał zegarowi biec, aby zakończyć grę.

„znajdziesz Nawet wyniki pudełkowe mówiące, że ćwiartki miały tylko 12 lub 10 minut. Zazwyczaj było to po wcześniejszym uzgodnieniu. Drużyny mogły chcieć grać krócej, ponieważ miały pociąg do złapania lub grały wiele razy w tym samym tygodniu lub miały kilka kontuzji. A może Pogoda albo tłumy były kiepskie. W każdym razie, 60-minutowy mecz był ledwie ustawiony w kamieniu.”

Daly mówi, że było wiele kontrowersji w dawnych czasach po meczach, które być może zakończyły się zbyt gwałtownie dla drużyny, która była na tropie: „drużyny byłyby na dole, myśląc, że mają wystarczająco dużo czasu, aby przeprowadzić grę, a sędzia strzelałby z pistoletu i mówił: 'Game over.”Ostrzeżenie było jednym ze sposobów na poinformowanie zespołów, że koniec jest bliski. Kapitanowie mogli również zapytać, ile czasu zostało, ale były na to ograniczenia. Trzy razy, może pół?”

NFL nie była krową gotówkową, jaką jest dzisiaj, więc dwuminutowe Ostrzeżenie stanowiło również szansę dla ligi w momencie pojawienia się telewizji na kolejną „pod” reklam w telewizji.

od około 50 lat czas pokazywany na tablicy wyników jest uważany za „oficjalny”, choć sędzia boczny nadal „wspiera oficjalnego operatora zegara”, mówi NFL, utrzymując czas na własną rękę. Czasami operator zegara jest nadal poinstruowany, aby dokonać korekty przez załogę na polu po chaotycznej grze.

technologia z pewnością przeszła długą drogę, ale dwuminutowe Ostrzeżenie trzyma się jak stęchły Stary skórzany kask w torbie na sprzęt, przestarzały i niechciany.

drugie dwuminutowe ostrzeżenie w niedzielnym meczu Giants-Lions po przechwyceniu Dominque Rodgers-Cromartie w strefie końcowej od rozgrywającego Z Detroit Matta Stafforda-skutecznie zabijając każdą szansę, jaką Lions mieli w wygranym meczu.

” a Giganci idą na 10-4!”Joe Buck powiedział na Fox.

ale play został wstrzymany, więc kolejny” pod ” z sześcioma kolejnymi reklamami mógł wystartować, od ubezpieczenia po gumę do żucia. Tak więc, w istocie, celem tego dwuminutowego Ostrzeżenia było poinformowanie przesiąkniętych deszczem kibiców na MetLife Stadium, że ich okrzyki nie są już potrzebne i mogą wrócić do domu, jeśli już o tym nie wiedzą.