2020 NASCAR Kupasorozat Pocono versenyek Oldal

Denny Hamlin megnyeri a történelmi NASCAR Kupa kettős fejlécének második szakaszát: Denny Hamlin vasárnap megfordította Kevin Harvick asztalát a Pocono Raceway-n. Maradva a régi gumikon, és vezetést szerezve, miközben Harvick a Pocono 350 végén küzdött a forgalommal, Hamlin 3,068 másodperccel megnyerte a történelmi NASCAR Kupasorozat második futamát a Harvick felett, megfordítva a két pilóta befejezési sorrendjét egy nappal korábban. Története során először a NASCAR két Kupaeseményt rendezett ugyanazon a hétvégén ugyanazon a pályán.(6-28-2020)

vasárnapi festési sémák

#11-Denny Hamlin megnyerte a Pocono 350 NASCAR Cup Series versenyt Pocono Raceway vasárnap. A győzelem az év 4., a Pocono 6. győzelme és a karrier 41. győzelme.
#4-Harvick a 2.helyen végzett, majd a #20-Jones, #9-Elliott, #10-Almirola, #21-DiBenedetto, #24-Byron, #14-Bowyer, #88-Bowman és #19-Truex, Jr. következett.
az elején a verseny késett valamivel több mint 30 perc miatt villámlás a területen csak a rajt előtt. Ezután eső esett az 5.körben, ami közel egy órás vörös zászlóhoz vezetett, mielőtt a verseny folytatódhatott volna.
Pole sitter #37-Preece kellett kezdeni a versenyt a hátsó miatt motorcsere. A 25.helyen végzett.
Az 1. szakaszt az # 1-Busch nyerte. A 2.szakaszt a #2-Keselowski nyerte.
volt 12 vezető változások között 8 vezetők és 8 figyelmeztetések 32 sárga zászló kör.
a verseny átlagos sebessége: 122.879 mph.
lásd a verseny részleteit: verseny eredmények, vezetők pontok állása, tulajdonosok pontok állása, összesített jelentés, büntető jelentés.

verseny gyors tények-Pocono:
Denny Hamlin nyerte a 47. éves Pocono 350-et, 41.győzelmét 520 kupasorozatban.
Ez a negyedik győzelme és kilencedik top-10-es helyezése 2020-ban.
Ez a hatodik győzelme és 19.top-10-es helyezése 29 versenyen a Pocono Raceway-n.
Kevin Harvick (második) közzétette 19.top-10-es helyezését 39 versenyen a Pocono Raceway-n. Ez a 11. legjobb 10 helyezése 2020-ban.
Erik Jones (harmadik) közzétette hatodik top-10-es helyezését hét versenyen a Pocono Raceway-n.
Cole Custer (17.) volt a legmagasabb befejező újonc.
Kevin Harvick 52 ponttal vezeti a pontversenyt Ryan Blaney felett.

20) #17-Chris buescher, 298, -283
lásd a vezetők pontok állása és a tulajdonosok pontok állása.

autók hátul: #00-Houff (tartalék autó), #20-Jones (tartalék autó), #8-Reddick (tartalék autó), #88-Bowman (tartalék autó), #22-Logano (tartalék autó),#9-Elliott (sebességváltó cseréje), #78-McLeod (sebességváltó cseréje), #24-Byron(motorcsere), #37-Preece (motorcsere)

Pit Stall Selections: a pit standok kiválasztása a Pocono 350 NASCAR Cup Series versenyen Pocono Raceway készült.
szombat verseny győztese # 4-Harvick választotta pit stall 2.
szombat második helyezett, # 11-Hamlin vette a 31 istálló, egy nyílás előtt.
a válogatások a szombati verseny befejező sorrendjén alapultak.
Az összes pit választás Pit istálló chart.(6-28-2020)

#37-Ryan Preece indul a pole a Pocono 350 NASCAR Cup Series verseny Pocono Raceway vasárnap.
#3-Dillon indul második, majd #1-Busch, #47-Stenhouse, Jr., #41-Custer, #6-Newman, #24-Byron, #21-DiBenedetto, #12-Blaney, és #42-Kenseth.
a felállást a szombati verseny befejezése alapján határozták meg. A legjobb 20 helyezettet megfordították. Az összes többi járművezető a befejező helyzetében indul.
lásd a teljes Pocono Organics 350 kezdő felállás.(6-27-2020)

vasárnapi Legénység névsora

Kevin Harvick visszatartja Denny Hamlint az első Pocono-győzelemért: kihasználva a kétkerekű boxkiállás előnyeit 36 körrel hátra, Kevin Harvick visszatartotta Denny Hamlin töltését az utolsó zöld zászlós futás során, hogy először nyerjen a Pocono Raceway-n. Harvick átlépte a célvonalat a szombati Pocono Organics 325-ben .761 másodperccel Hamlin előtt a szezon harmadik győzelmét – Hamlin megkötését a NASCAR Kupasorozat vezetéséért – és karrierje 52., minden idők 12. legtöbb győzelmét.(6-27-2020)

szombati Festékrendszerek

#4-Kevin Harvick megnyerte a Pocono Organics 325 NASCAR Kupasorozat versenyét a Pocono Raceway-n szombaton. A győzelem az év 3., 1. győzelme a Pocono-ban és 52. karrierje.
#11-Hamlin a 2.helyen végzett, majd a pole sitter #10-Almirola, #95-Bell, #18-Busch, #19-Truex, Jr., #14-Bowyer, #34-McDowell, #2-Keselowski és #17-Buescher következett.
Harvick először vette át a vezetést 17 körrel a vége előtt, és soha nem vesztette el a vezetést.
a verseny majdnem egy órával később kezdődött, miután az eső késleltette.
Az 1. szakaszt a # 22-Logano nyerte. A 2.szakaszt a #10-Almirola nyerte.
volt 10 vezető változások között 8 vezetők és 6 figyelmeztetések 21 sárga zászló kört.
a verseny átlagos sebessége: 134.467 mph.
lásd a verseny részleteit: verseny eredmények, vezető pontok állása, tulajdonos pontok állása, összesített jelentés, büntető jelentés.

Race Fast Facts – Pocono:
Kevin Harvick megnyerte a 39. éves Pocono Organics 325-et a Rodale Intézettel együttműködve,52. győzelmét 696 kupasorozatban.
Ez a harmadik győzelme és 11.top-10-es helyezése 2020-ban.
Ez az első győzelme és 19.top-10-es helyezése 39 versenyen a Pocono Raceway-n.
Denny Hamlin (második) közzétette 19.top-10-es helyezését 29 versenyen a Pocono Raceway-n. Ez a kilencedik top10-es befejezése 2020-ban.
Aric Almirola (harmadik) közzétette harmadik top-10-es helyezését 16 versenyen a Pocono Raceway-n.
Christopher Bell (negyedik) volt a legmagasabb befejező újonc.
Kevin Harvick 29 ponttal vezeti a pontversenyt Ryan Blaney felett.

20) # 47-Ricky Stenhouse, Jr., 283, -251

autók a hátsó szombatig: #15-Poole (kétszer sikertelen verseny előtti ellenőrzés), #7-Bilicki (nem jóváhagyott beállítások)

szombati Legénység Névsorai

boxkiállások: a Pocono Organics 325 NASCAR Kupasorozat versenyének boxkiállásait kiválasztották Pocono Racewa megtörtént.
Talladega győztes #12-Blaney választotta pit istálló 1.
Talladega második helyezett # 47-Stenhouse vette a 19. istálló, egy nyílás előtt.
Az összes pit választás Pit istálló chart.(6-24-2020)

#10-Almirola a pólusról indul a Pocono Organics 325 NASCAR Cup Series versenyen Pocono Raceway. #12-Blaney indul második, majd #11-Hamlin, #18-Busch, #9-Elliott, #22-Logano, #1-Busch, #2-Keselowski, #4-Harvick és # 88-Bowman.
a felállást véletlenszerű sorsolással határozták meg a tulajdonosi pontok alapján.
lásd a teljes Pocono Organics 325 kezdő felállás.(6-25-2020)

Goodyear Tire Notes

a Pocono Organics 325 és a Pocono 350 NASCAR Cup Series versenyek nevezési listája a Pocono Raceway-en, 40 csapat / pilóta szerepel a listán.
ugyanazok a versenyzők kerülnek be mindkét versenyre: #7-Bilicki, #27-Yeley, #51-Gase, #53-Smithley, #66-Hill, #77-Davison, #78-McLeod.
mivel 40 autó szerepel, minden versenyző versenyezni fog.
lásd a teljes nevezési listák: szombat nevezési lista, vasárnap nevezési lista.

néhány logisztikai megjegyzés a Pocono doubleheader hétvégéről:

• a csapatok mindkét napon ugyanazt az autót használják. Ha egy csapatnak vasárnap tartalék autóhoz kell mennie, akkor hátul indulnak a versenyre.
  • a szombati verseny felállítása a tulajdonosi pontok véletlenszerű sorsolása alapján történik (csakúgy, mint az előző versenyek ebben az évben).
  • a szombati boxkiállások Talladega versenyén alapulnak.
  • a vasárnapi boxkiállások a szombati futam befejezésén alapulnak.
  • a vasárnapi felállás a szombati futam befejezésén alapul. A szombati 20 legjobb versenyzőt megfordítják a vasárnapi rajtra. Azok a sofőrök, akik szombaton 21-40-re végeznek, ebben a helyzetben indulnak vasárnapra.