Pořadí 10 nejžhavějších golfistů na PGA Tour před 2014 British Open

přibližujeme se k British Open 2014 a několik golfistů v terénu dorazí do Royal Liverpool ve špičkové formě.

nedělní vítěz Angel Cabrera je členem této elitní stáje. A kvalitní hra El Pato se nevyskytla jen na Greenbrier Classic; byl na své hře několikrát venku.

zatímco si někteří mohou myslet, že Kevin Streelman, vítěz Travelers Championship před třemi týdny, si zaslouží zařazení na tento seznam,on ne.Streelman ve svých čtyřech startech před cestujícími vynechal řez. Tím pádem, nebyl dost horký po dlouhou dobu, aby prolomil top 10. Hráči tady excelovali minimálně v posledních třech startech.

kdo se připojí Cabrera v top 10? Proklikat zjistit.

Todd Warshaw/Getty Images

FedEx Cup Stát: 2.

Poslední Tři Starty: T16 (Greenbrier Classic), T31 (Travelers Championship), střih (US Open)

Jak Horký to je? Letos byl víc sexy.

Bubba Watson je momentálně druhý v pořadí FedEx Cupu. Mezi jeho výhrami na Masters a Northern Trust Open, levák byl en fuego, skončil svázaný na deváté a svázaný na druhé, resp-docela působivý řetězec čtyř startů.

od té doby se trochu ochladil, ale na obtížném Memorial turnaji skončil třetí a na Greenbrier Classic minulý týden remizoval na 16. místě.

FedEx Cup Stojí: 84

Poslední Tři Starty: T21 (Quicken Loans National), T11 (Travelers Championship), T9 (US Open)

Jak Horký to je? Vaří na středně vysoké teplotě.

po remíze s devátým na US Open, Brandt Snedeker otočil dva top-25 finišů. Zatímco v poslední době měl několik podezřelých startů (T45 v Crowne Plaza Invitational, T48 u hráčů), Vanderbilt grad se zaokrouhluje do formy právě včas na třetí major sezóny.

ačkoli jeho relativní nedostatek přesnosti mimo odpaliště a do greenů je na otevřeném místě šampionátu znepokojující, loni skončil na 11. místě v Muirfieldu a v roce 2012 remizoval na třetím místě, takže by se neměl počítat.

Sneds bude létat přes rybník pod radarem, ale nenechte se mýlit: právě teď hraje svůj nejlepší golf roku.

Sergio Garcia

Označit Runnacles/Getty Images

FedEx Cup Stojí: 21,

Poslední Tři Starty: 12 (BMW International Open), 2 (Travelers Championship), 35 (US Open)

Jak Horký to je? Vaření na obou stranách rybníka.

Sergio Garcia hraje hru s nechutným množstvím lehkostí právě teď. Zdá se, že není schopen skončit mimo top 25 na jakémkoli turnaji kdekoli na světě.

to je, samozřejmě, pokud to nedělá v major. Garciaová vynechala cut na Masters a na Pinehurst č. 2 na US Open nepostoupila.

s druhé místo, dokončit jeho poslední čas na PGA Tour a top-15 dokončit následující době, kdy dal kolík v zemi, Španěl je opět blíží varu.

Martin Kaymer

Ross Kinnaird/Getty Images

FedEx Cup Stání: 6,

Poslední Tři Starty: 12 (French Open), střih (BMW International Open), 1 (US Open)

Jak Horký to je? Na jeho oheň byl vyhozen kbelík s vodou, ale znovu hoří.

po svém US Open dovádění, Martin Kaymer se vrátil do své rodné země pro BMW International Open…a okamžitě minul řez. Tento výsledek nazveme „US Open zklamáním“ a dáme mu velmi malou váhu, zejména s ohledem na jeho 12. místo v jeho následujícím startu.kaymerovy poslední tři turnaje na PGA Tour vypadají takto: první (US Open), T29 (Byron Nelson Championship), první (The Players Championship).

Přeložte to do němčiny: právě teď je horký.

Billy Hurley III

FedEx Cup Stání: 69

Poslední Tři Starty: T4 (Greenbrier Classic), T8 (Quicken Loans National), T57 (Travelers Championship)

Jak Horký to je? Teplejší než kotelna na námořní lodi.

Billy Hurley III měl šanci na své první vítězství na PGA Tour na Greenbrier Classic minulý týden. Bohužel v neděli absolvovala námořní akademii a vypálila závěrečné 73.kolo.

nicméně, s top-10 končí ve dvou po sobě jdoucích týdnech, Hurley je na vrcholu své hry. A poté, co chyběl tři přímé škrty na začátku tohoto roku, udělal devět z jeho posledních 10.

Hurley III se zahřívá pro Hoylake.

Jordan Spieth

Jeff Haynes/Getty Images

FedEx Cup Stání: 5

Poslední Tři Starty: T11 (Quicken Loans National), T17 (US Open), T19 (Památník)

Jak Horký to je? Je to teplý, trvale hořící oheň v krbu v obývacím pokoji.

Jordan Spieth byl jeden z nejvíce pevné umělci na turné po celé sezóně 2014, což není špatné s ohledem na to je jen jeho druhý PGA Tour kampaně.

míří do Hoylake na druhý otevřený šampionát své mladé kariéry poté, co skončil na 44. místě ve svém prvním. Dělá to tak, že šest z jeho posledních osmi povrchů je odrůdy top-20.Spieth skončil druhý na Masters, čtvrtý na hráčích a 17.na US Open. Ať už je úkol jakýkoli, dítě to zvládlo. Příští týden by se s ním v Anglii nemělo počítat.

Brendon Todd

Rob Carr/Getty Images

FedEx Cup Stojící: 9

Poslední Tři Starty: T4 (Greenbrier Classic), T5 (Quicken Loans National), T17 (US Open)

Jak Horký to je? Horké jako hrnec, který odmítá vařit.

Brendon Todd vyhrál v polovině května HP Byron Nelson Championship. Od té doby jeho cíle čtou: T5, T8, T17, T5, T4.

rodák z Pittsburghu byl v poslední době tak dobrý, že je s podivem, že znovu nevyhrál. Vlastně je celý rok dobrý. Pro sezónu, udělal 19 z 22 škrty a zaznamenal sedm top-10 končí.

Todd bude soutěžit v jeho první Otevřené Mistrovství, tak to bude zajímavé, sledovat red-hot hráč se snaží zvládnout kurz (a styl, samozřejmě), že je obeznámen s—pravda, golfové kontroly tepla.

Adam Scott

Andrew Redington/Getty Images

FedEx Cup Stojící: 14

poslední tři starty: T9 (US Open), T4 (Memorial Tournament), 1 (Crowne Plaza Invitational v Colonial)

Jak je horký? Hra Adama Scotta je teplejší, než ho Jason Dufner považuje za.

Australan navazuje na své hlavní vítězné tažení z roku 2013 dalším klenotem. Hraní snížení plánu a jasně se soustředí na PGA Tour (spíše než peppering v Evropské Tour), Scotty byl vynikající.

navázal na své vítězství v play-off v Colonial s dvojicí top-10 na obtížných tratích a letos dal dohromady působivý rekord: