A PGA Tour 10 legforróbb Golfozójának rangsorolása a 2014-es British Open előtt

közelebb kerülünk a 2014-es British Open-hez, és néhány golfozó a pályán top formában érkezik a Royal Liverpoolba.

a vasárnapi győztes, Angel Cabrera tagja ennek az elit istállónak. És El Pato minőségi játék nem csak felszínre a Greenbrier Classic; ő volt a játék az elmúlt néhány alkalommal ki.

míg egyesek azt gondolhatják, hogy Kevin Streelman, a Travelers bajnokság három héttel ezelőtti győztese megérdemli a felvételét erre a listára, ő nem.

Streelman kihagyta a vágást az utazók előtti négy rajtjában. Így nem volt elég meleg ahhoz, hogy tartós ideig feltörje a top 10-et. Az itt szereplő játékosok legalább az utolsó három rajtjuk során kitűntek.

ki csatlakozik a Cabrera-hoz a top 10-ben? Kattintson át, hogy megtudja.

Todd Warshaw/Getty Images

FedEx Kupa álló: 2

utolsó három indul: T16 (Greenbrier Classic), T31 (utazók bajnokság), vágott (U. S. Open)

mennyire meleg? Idén dögösebb volt.

Bubba Watson jelenleg második a FedEx Kupa tabelláján. A Masters és a Northern Trust Open győzelmei között a balkezes en fuego volt, holtversenyben végzett a kilencedik, illetve a második helyen-elég lenyűgöző négy rajtsor.

azóta kissé lehűlt, de a harmadik helyen végzett a nehéz emlékversenyen, és holtversenyben a 16.lett a múlt heti Greenbrier Classic-on.

FEDEX kupa állandó: 84

az utolsó három indítás: T21 (Quicken hitelek Nemzeti), T11 (utazók bajnoksága), T9 (U. S. Open)

mennyire meleg? Közepes-magas hőfokon szakácskodik.

a U. S. Openen a kilencedik döntetlen után Brandt Snedeker két top-25-ös helyezést ért el. Míg a közelmúltban néhány gyanús indulása volt (T45 a Crowne Plaza Invitational-nál, T48 a játékosoknál), a Vanderbilt grad éppen időben kerekít formába a szezon harmadik szakjára.

bár relatív pontatlansága a pólótól a zöldekig aggasztó egy nyílt bajnokság helyszínén, tavaly a 11.helyen végzett a Muirfieldben, 2012-ben pedig a harmadik helyen végzett, így nem szabad számolni.

Sneds a radar alatt repül át a tavon, de félreértés ne essék: jelenleg az év legjobb golfját játssza.

Sergio Garcia

Mark Runnacles/Getty Images

FedEx Kupa álló: 21

utolsó három indítás: 12 (BMW International Open), 2 (Travelers Championship), 35 (US Open)

mennyire meleg? Szakács mindkét oldalán a tó.

Sergio Garcia most undorító könnyedséggel játssza a játékot. Úgy tűnik, képtelen a top 25-en kívül végezni a világ bármely versenyén.

Ez természetesen, kivéve, ha ő teeing fel a dúr. Garcia kihagyta a vágást a Masters-ben, és nem lépett pályára a Pinehurst No.2-ben a US Openen.

mégis, a második helyen végzett az utolsó alkalommal ki a PGA Tour és a top-15 befejezni a következő alkalommal, amikor egy csap a földbe, a spanyol ismét közeledik egy forraljuk.

Martin Kaymer

Ross Kinnaird/Getty Images

FedEx Kupa álló: 6

utolsó három indítás: 12 (French Open), vágás (BMW International Open), 1 (U. S. Open)

mennyire dögös? Egy vödör vizet dobtak a tűzre, de újra lángol.

A US Open után Martin Kaymer visszatért szülőhazájába a BMW International Open-re…és azonnal kihagyta a vágást. Ezt az eredményt “U. S. Open cserbenhagyásnak” nevezzük, és itt nagyon kevés súlyt adunk neki, különös tekintettel a következő rajt 12.helyére.

Kaymer elmúlt három tornája a PGA Touron így néz ki: első (US Open), T29 (Byron Nelson bajnokság), első (a játékosok bajnoksága).

fordítsd ezt németre: most dögös.

Billy Hurley III

FedEx Kupa álló: 69

utolsó három indul: T4 (Greenbrier Classic), T8 (Quicken hitelek nemzeti), T57 (utazók bajnoksága)

mennyire meleg? Forróbb, mint egy tengerészeti hajó kazánháza.

Billy Hurley III volt egy lövés az első PGA Tour győzelem a múlt heti Greenbrier Classic. Sajnos, a Tengerészeti Akadémia grad megingott vasárnap, tüzelési utolsó fordulóban 73.

Mindazonáltal, a top-10 két egymást követő héten végzett, Hurley a játék tetején van. És miután kihagyott három egyenes vágást az év elején, kilencet csinált az utolsó 10-ből.

Hurley III melegszik fel Hoylake.

Jordan Spieth

Jeff Haynes/Getty Images

FedEx Kupa álló: 5

utolsó három indítás: T11 (Quicken hitelek nemzeti), T17 (US Open), T19 (az emlékmű)

mennyire meleg? Ő egy meleg, folyamatosan égő láng a nappali kandallójában.

Jordan Spieth volt az egyik legszilárdabb előadó a turnén a 2014-es szezonban, ami nem rossz, tekintve, hogy ez csak a második PGA Tour kampánya.

fiatal karrierje második nyílt bajnokságára indul Hoylake-be, miután holtversenyben végzett a 44.helyen. Ezt úgy teszi, hogy az utolsó nyolc befejezése közül hat a top-20 fajtába tartozik.

Spieth holtversenyben második lett a Masters-nél, holtversenyben negyedik a Players-nél, a 17.pedig a US Openen. Bármi legyen is a feladat, a gyerek már fel rá. A jövő héten Angliában nem számolják ki.

Brendon Todd

Rob Carr/Getty Images

FedEx Kupa álló: 9

utolsó három indítás: T4 (Greenbrier Classic), T5 (Quicken hitelek nemzeti), T17 (U. S. Open)

mennyire meleg? Olyan forró, mint a figyelt edény, amely nem hajlandó forralni. Brendon Todd május közepén megnyerte a HP Byron Nelson bajnokságot. Azóta a befejezései a következők voltak: T5, T8, T17, T5, T4.

a Pittsburghi bennszülött olyan jó volt az utóbbi időben, hogy csoda, hogy nem nyert újra. Valójában egész évben jó volt. A szezonban 19-et ért el a 22 vágásból, és hét top-10-es helyezést ért el.

Todd az első nyílt bajnokságán fog versenyezni, így érdekes lesz nézni, ahogy egy dögös játékos megpróbál kezelni egy olyan pályát (és természetesen egy stílust), amelyet nem ismer-egy igazi golf hőellenőrzést.

Adam Scott

Andrew Redington / Getty Images

FedEx Kupa állandó: 14

utolsó három rajt: T9 (US Open), T4 (az Emlékverseny), 1 (Crowne Plaza Invitational at Colonial)

mennyire dögös? Adam Scott játéka forróbb, mint Jason Dufner tartja őt.

az Ausztrál egy másik gyöngyszemével követi a 2013-as főnyereményes kampányát. A csökkentett ütemezés és a PGA Tour eseményekre való egyértelmű összpontosítás (az európai turné eseményein való borsozás helyett), Scotty kiváló volt.

A Colonial rájátszási győzelmét egy pár top-10-es helyezéssel követte nehéz pályákon, és eddig lenyűgöző rekordot állított össze ebben az évben: