€ 1.252.000 Armando – Duurste vogel ooit verkocht op een veiling

hoeveel zou u betalen voor een vogel? Geen belachelijk grote of chique vogel. Niet zoals een struisvogel, of een toekan met een diamanten ingelegde cloaca, of wat dan ook. Gewoon een goede, bruikbare, standaard Vogel. Zoals een duif, bijvoorbeeld. Hoeveel zou je betalen voor een duif?

zei u minder dan 1.252.000 Euro? Haha, jij dwaas, je weet niets van hoge financiën. Want dat is de prijs voor ’s werelds duurste duif, Armando, op de Joel Verschoot duivenveiling, waarvan ik zeker niet hoef te vertellen is Europa’ s meest prestigieuze duivenveiling waarschijnlijk voor zover we weten.

Armando is, toegegeven, een fraai uitziende duif. Maar om eerlijk te zijn, net als degenen die afval uit mijn bakken eten, en ik heb nog geen vaste aanbiedingen voor hen ontvangen. Hij heeft mooie grijze veren met die aantrekkelijke schaduw van glanzend groen en paars rond de nek die je vertelt “ja, hier is een duif”, en zoals alle goede vogels, heeft hij de ogen van een meedogenloze moordenaar. Hij heeft ook een uitstekend racen record, en waarschijnlijk is het zijn vermogen om te racen dat hem het grote geld opgeleverd, moreso dan zijn veren. Hoewel de veren integraal deel uitmaken van het racen, is het een duif en ei probleem eigenlijk.in feite is Armando de beste Eendaagse Fond duif ooit, wat betekent dat hij elk stukje van dat miljoen-plus euro waard is, ervan uitgaande dat de duivensport veel lucratiever is dan ieder van ons ooit had gedacht: en ik denk dat we nu moeten accepteren dat het zo is. Nog beter: zeven kinderen van Armando werden op dezelfde veiling verkocht, voor een gemiddelde van 21.500 euro per stuk. Dus hij is niet alleen een racer, hij is een minnaar.

al met al laat Armando ‘ s recordprijs je echt nadenken over de relatie tussen dieren en mensen, en meer in het algemeen, wat er aan de hand is.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.